PolishUnityArmy

Klan polishUnityArmy

Ogłoszenie

REKRUTACJA DO KLANU PROSZE SKLADAC PODANIA NA FORUM

#1 2014-12-19 12:34:22

YouWontForgT

Administrator

Zarejestrowany: 2014-12-16
Posty: 2
Punktów :   

Wybór broni cz.II

Snajperki

Snajperki to wyższa szkoła jazdy ja nauczyłem się nimi grac dopiero po huh 15 miesiącach gry ważne jest aby :

I.Wybrać odpowiednią snajperke preferuje 3 typy :

1.AWP - snajperka nastawiona 50%/50% - szybkość/siła -po 1 trafionym strzale kolesia ma się na secendary zwykle zostaje mu około 30hp wiec spokojnie można go na bliską odległość zabić w razie czego lecz nie zawsze to skutkuje albowiem musisz mieć dobrze wyćwiczony pistolet

2.Cz700- bron nastawiona na szybkość pozwala na szybkie strzały w przeciwnika jeśli ma on tanka weźmiesz go na ok. 3 strzały

3.CheyTacM200- broń nastawiona na siłę ognia kiedy koleś bez tanka dostanie tą bronią (jeśli ma farta)  ma najwięcej 9hp jeśli będzie miał tanka max 15-20

Polecam te snajperki ze względu na to że nimi grałem i fajnie idzie lecz widziałem ludzi którzy nieźle dają rade z innymi ale te 3 powyższe są najpowszechniejsze.

II. Taktyki :
1. Musisz nauczyć się 1 taktyki podstawowej tzw. Hard-Scope zabijanie snajpą na przybliżeniu taktykę polecam dla początkujących

2. Można nauczyć sie tzw. QS-Quck Scope naciskasz prawy przycisk i następnie lewy przycisk myszy możliwie jak najszybciej

3.Ważna jest kropka na ekranie powinna być mała czarna zrobiona na przybliżeniu pojedyniczym snajperki.

4.Ważne jest używanie klawisza QQ co przyśpiesza Reload snajperki QQ powinno być zrobione zaraz po strzale w miarę szybko aby przeskoczyć pomiędzy pistoletem a snipą

5.Snajper początkowy powinien nosić Tanka co pozwoli mu na większe przyjecie obrażeni od maszynowych karabinów

III.Pamiętaj :
Aby nauczyć się grać snajpą radze ci abyś ćwiczył na botach (na początku na normalnych) kiedy będziesz uważał że w miarę umiesz obsługiwać się snajpą idź na kanał standardowy i spróbuj szczęścia. Snajpe jest ciężej ogarnąć niż zwykłe bronie ja aby zabić kolesi  kiedy są blisko mnie potrzebowałem 1 miesiąc treningu aby ogarnąć: 

stres 
QQ 
QS-Quick Scope 
HS-Hard scope

Życze powodzenie nie poddawaj sie ponieważ "Gdyby dziecko miało umysł dorosłego człowieka nigdy nie nauczyło by się chodzić po paru upadkach poddało by się"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bleach-forum.pun.pl www.pokemongamerpg.pun.pl www.biaklan.pun.pl www.forum-pbf-bakugan.pun.pl www.speedwaymenagzuzlowy.pun.pl