PolishUnityArmy

Klan polishUnityArmy

Ogłoszenie

REKRUTACJA DO KLANU PROSZE SKLADAC PODANIA NA FORUM

#1 2014-12-18 23:02:24

YouWontForgT

Administrator

Zarejestrowany: 2014-12-16
Posty: 2
Punktów :   

Wybór broni cz.I

Wybór broni jest bardzo ważny w grze kiedy zaczynasz masz cały arsenał broni do wyboru pytanie brzmi jaką wybrać:

Cóż zacznijmy od tego czy wolisz być groźny na dystans czy na bliską odległość:

1. Dystans - proponuje stworzyć 2-3 konta na fałszywy e mail i kupić najlepsze bronie na dystans według mnie :
I.Famas

II.Hk417

III.k2

IV. Sg

V.M4a1

Jak zauważyliście nie wpisałem do broni dystansowych żadnej snajperki albowiem ten dział zostanie opisany w osobnym poście odemnie jak cz.II

2. Bliska odległość te bronie są epickie na bliska odległość ale nie niepokonane :
I.HkGC

II.Scorpionki

III.Kriss Vector

IV.Ump45

V.p90

VI. shotguny

VII.Ostatnie tzw. "krowy"-nie polecam chyba że jesteś naprawdę początkującym graczem i to twoje pierwsze spotkanie z SF2 są to bronie podobne do MG4

Uwaga!!:

Nie dołuj się jeśli ci nie idzie jakąś bronią wypisane są one według mnie od najlepszych do najgorszych ale to moja klasyfikacja. Nie jest powiedziane że kupisz jakąś bron i od razu pokonasz 5 ludzi w 1 rundzie na takie coś możesz sobie pozwolić wtedy gdy na 100% wybrałeś jaką chcesz grać bronią ćwiczenie jej zajmie ci pewnie 2-3 tygodni ale naprawdę warto albowiem "TRENING CZYNI MISTRZA"

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bikefans.pun.pl www.sesja.pun.pl www.zmierzch-wampir.pun.pl www.se-graffiti.pun.pl www.nfl.pun.pl